page_banner

Produkter

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10 km DDM DFB LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + BIDI är utformade för användning i 10 GBASE-BX Ethernet-länkar. De är kompatibla med SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 och SFP + MSA, FCC 47 CFR del 15, klass B och Telcordia GR-468-CORE. Den optiska sändtagaren uppfyller RoHS-kravet.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20 km DDM DFB LC optisk sändtagare

    TM-4DDDG / GD-243E dubbelriktad 10 Gb / s (SFP +) sändtagare är kompatibel med den nuvarande SFP + Multi-Source Agreement (MSA) specifikationen. De överensstämmer med 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH och 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L.
    Den optiska sändtagaren uppfyller RoHS-kravet.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40 km DDM DFB LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + BIDI är utformade för användning i 10 GBASE-BX Ethernet-länkar. De är kompatibla med SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 och SFP + MSA, FCC 47 CFR del 15, klass B och Telcordia GR-468-CORE. Den optiska sändtagaren uppfyller RoHS-kravet.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + BIDI är utformade för användning i 10 GBASE Ethernet-länkar, fiberkanal och WDM-applikation. De är kompatibla med SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 och SFP + MSA, FCC 47 CFR del 15, klass B och Telcordia GR-468-CORE. Den optiska sändtagaren uppfyller RoHS-kravet.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20 km DDM DFB LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + CWDM-serie optisk sändtagare är designad för fiberkommunikationsapplikationer som 10G Ethernet, som helt uppfyller specifikationerna för SFP + MSA SFF-8431.
    Denna modul är utformad för enfunktionsläge och arbetar med en nominell våglängd på CWDM-våglängden.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10 km DDM DFB LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + CWDM-serie optisk sändtagare är designad för fiberkommunikationsapplikationer som 10G Ethernet, som helt uppfyller specifikationerna för SFP + MSA SFF-8431.
    Denna modul är utformad för enfunktionsläge och arbetar med en nominell våglängd på CWDM-våglängden.
    De optiska sändtagarna uppfyller kraven i RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40 km DDM DFB LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + CWDM-serie optisk sändtagare är designad för fiberkommunikationsapplikationer som 10G Ethernet, som helt uppfyller specifikationerna för SFP + MSA SFF-8431.
    Denna modul är utformad för enfunktionsläge och arbetar med en nominell våglängd på CWDM-våglängden.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + CWDM-serie optisk sändtagare är designad för fiberkommunikationsapplikationer som 10G Ethernet, som helt uppfyller specifikationerna för SFP + MSA SFF-8431.
    Denna modul är utformad för enfunktionsläge och arbetar med en nominell våglängd på CWDM-våglängden.
    De optiska sändtagarna uppfyller kraven i RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optisk sändtagare

    10 Gb / s SFP + SR är utformade för användning i 10-Gigabit Ethernet-länkar över multimodefiber. De är kompatibla med SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW och 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. Digitala diagnosfunktioner är tillgängliga via ett 2-tråds seriellt gränssnitt, enligt specifikation i SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10 km DDM DFB LC Duplex optisk sändtagare

    10Gb / s förbättrad liten formfaktor pluggbar SFP + -mottagare är utformad för användning i 10-Gigabit Ethernet-länkar upp till 10 km över Single Mode-fiber. De är kompatibla med SFF-8431, SFF-8432 och IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW och 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitala diagnosfunktioner är tillgängliga via ett 2-tråds seriellt gränssnitt. De optiska sändtagarna uppfyller kraven i RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20 km DDM DFB LC Duplex optisk sändtagare

    10Gb / s förbättrad liten formfaktor pluggbar SFP + -mottagare är konstruerad för användning i 10-Gigabit Ethernet-länkar upp till 20 km över Single Mode-fiber. De är kompatibla med SFF-8431, SFF-8432 och IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW och 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitala diagnosfunktioner är tillgängliga via ett 2-tråds seriellt gränssnitt. De optiska sändtagarna uppfyller kraven i RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10 Gb / s SFP + 1310 nm 40 km DDM DFB LC Duplex optisk sändtagare

    10 Gb / s pluggbara SFP + -sändtagare är förstärkta småformfaktorer Pluggbara SFP + -sändtagare designade för användning i 10-Gigabit-flerhastighetslänkar upp till 40 km G.652 singelmodsfiber. De är kompatibla med SFF-8431 1, SFF-8432 2 och 10GBASEER / EW; stödja 4x, 8x och 10x Fibre Channel, samt CPRI-alternativ 2 till 8, över 40 km länkar.
    Digitala diagnosfunktioner är tillgängliga via ett 2-tråds seriellt gränssnitt enligt SFF-8472. De optiska sändtagarna uppfyller kraven i RoHS.
12 Nästa> >> Sida 1/2