100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

våra projekt

Avancerad internationell produktionsteknik och hög kvalitet

om oss
_W2A2318

Topticom grundades 2014 och står för Top Optic Communication, och detta är vår vision som styrde och inspirerade oss sedan grundandet. Efter mer än 5 års snabb tillväxt har vi hjälpt till att bygga snabbt och säkert nätverk runt om i världen genom att tillhandahålla högkvalitativ och pålitlig sändtagare.
Vi erbjuder olika kompatibla OEM-kompatibla sändtagare, till exempel 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Vi fokuserar på och följer upp den tekniska utvecklingen så att vi kan erbjuda dig de senaste produkterna som hjälper dig att påskynda din marknadsandel med strategiska produkter.

visa mer